מתוך "נשים מדברות אמהות"

"...עולה לי דימוי של פאזל. כל החלקים כבר נמצאים אצל האישה והיא רק צריכה את הזמן והמרחב לארגן את הכול כפי שנכון לה. אני יכולה לעזור לה להרחיב את האפשרויות העומדות בפניה, לעיתים לנרמל (מלשון נורמלי) את המקום שבו היא נמצאת, אבל חלקי הפאזל הם שלה ורק היא יכולה להרכיב אותם לפאזל האישי שלה..|

מתוך הבלוג של שחר ויצמן

"...ממש לא צריך אותי יחד איתה בשביל ללדת. העבודה שלי היא לברר מה התנאים שיתמכו באישה בזמן לידה ואז לראות איך אפשר לתמוך באותם תנאים. אני שם בשביל לעזור לאישה למצוא את הדרך לתוך עצמה, לגלות מה המשאבים שלה ומה היא צריכה בשביל להרגיש בטוחה, להזכיר לה את העוצמות שלה כדי שהיא תוכל להתפנות לעשות את מה שהיא יודעת ..."

"מתוך "נשים מדברות אמהות

"...כחלק ממסע ההריון הרגשי הזה הזה, לקראת סופו, בחודש השמיני, הרגשתי שפחדים גדולים מדיי מתחילים להיות חלק נכבד בתוכי ושאני כבר צריכה שותפה מנוסה יותר להקשבה במסע הזה, שותפה שאדע שאני יכולה להיות איתה כמו שאני, ושתאהב אותי גם ככה..."

"מתוך "זהר כבר בדקה

"...היא מדברת בכזאת התרגשות על הגישה הזאת והמקומות שאפשר להגיע אליהם איתה, ויש לה ברק בעיניים, כך שברור שהשילוב של הרגישות שלה עם הראייה הזו של האישה כמכלול, פיזי ורגשי, היא מה שמאפשר לה ללוות נשים אל חווית לידה אחרת, משמעותית, לא משנה היכן ובאיזה תנאים.
והכי חשוב זה שהכל בא עם טונות קסם אישי, חיוך והתרגשות עצומה."

"

Please reload

רונית ויגודסקי
דולה ומלווה נשים בגישת B.O.T באזור חיפה

 052-4550674
 vigodzkey.ronit@gmail.com
לתמוך במרחב שסביבך, בכוחות שבתוכך


כל הנאמר באתר מבוסס על ניסיוני, אין לראות בו המלצה רפואית כלשהי ובכל מקרה מומלץ לפנות לגורם רפואי מוסמך.
אין להעתיק את התכנים ללא רשותי.